O NÁS

Rozhovor pre Forbes.sk

Výsledky driny v podnikaní, ktoré budovali viac ako dve desaťročia……..

čítaj viac:

https://www.forbes.sk/s-predajom-keramiky-zacinali-na-ulici-na-trhu-su-uz-23-rokov-no-korona-im-podrazila-nohy/?fbclid=IwAR102iGvoSROuJZTDSp_RDtIItHAFr2ihGCf-ISvJA5zPAA–kFxac3jdGo

z ľavej strany Hana Ondrušová, Veronika Sodomková , Gabriela Kosečková, Lucia Leutgöb, foto: Maťo Ondruš

Po 23 rokoch zatvorili obchod, ale nevzdali to. Korona ich posilnila a dnes sa tešia na nové výzvy

Keď som mala namierené do ateliéru In Vivo, vedela som, že tento rozhovor bude iný. Čakali ma štyri veselé ženy a priestor, ktorý dýchal atmosférou klasických filmov. Presne takto si človek predstaví svet umelcov. Jedna zo sestier ma privíta v bielej košeli s nariasenými rukávmi, prepásaná zásterou. Kráčame spolu po schodoch do suterénu … Čítať ďalejPo 23 rokoch zatvorili obchod, ale nevzdali to. Korona ich posilnila a dnes sa tešia na nové výzvyportál nm.sk 0komentárov

Covid-19 e EdC – In Vivo, Bratislava: due sorelle e la forza dell´argilla

La storia di una delle prime aziende Edc in Slovacchia, In Vivo: dagli inizi nei mercatini di strada ad un bellissimo negozio e 20 dipendenti, fino alla chiusura causa pandemia Covid: oggi il coraggio di reinventarsi e ricominciare :
https://www.edc-online.org/it/best-practices/16544-covid-19-e-edc-in-vivo-bratislava-due-sorelle-e-la-forza-dell-argilla.html?fbclid=IwAR28fLzwEKnfkF5ti938gn-bZHTk4GESi1AbbUSTTLYcXd0I731Avai0Vzo

Inšpiráciou kreatívneho ateliéru,

ako vyplýva z názvu  IN VIVO – zo života, je vytvárať v harmónii a originalite, kreativite predmety na denne použitie, ktoré pomáhajú dotvárať atmosféru neobyčajného prostredia, v ktorom každodenne žijeme. Každý výrobok je vytvorený ručne, zaručujúci svoju originalitu v štýle.

Tento neobyčajný štýl je vedený od vzniku v roku 1993 dvoma sestrami Gabrielou Kosečkovou a Luciou Leutgöb.
Tím vybraných návrhárov vytvára kreatívne kolekcie in vivo, ktoré predstavujú súčasný trend farieb a tvarov, s príchuťou typickou danému ročnému obdobiu – jar, leto, jeseň, zima.

V oblasti ekonómie je pre nás inšpiráciou projekt „ekonómia spoločenstva“ realizujúci sa v rôznych krajinách po celom svete, ktorý vytvára impulzy prekonávajúce sociálne a ekonomické nerovnosti. Jeden z cieľov je založený na dobrovoľnom poskytovaní čiastky zo svojho zisku na boj proti chudobe.
Viac sa dočíťate tu  .

Čo píšu o nás ostatný :

Nemecké noviny DIE WELT:

https://www.welt.de/print/wams/reise/article109669969/Auf-der-anderen-Seite-der-Donau.html

Dôveryhodnosť:

Naša firma bola  zaradená do spoločnosti s Hodnotením najvyššej dôveryhodnosti a stability v Slovenskej republike a tým dosiahla certifikáciu Bisnode AA ako symbol vysokého ratingového ohodnotenia pri najprísnejších kritériách hodnotenia.

CERTIFIKÁT