o nás

Inšpiráciou kreatívneho ateliéru,
ako vyplýva z názvu  IN VIVO – zo života, je vytvárať v harmónii a originalite, kreativite predmety na denne použitie, ktoré pomáhajú dotvárať atmosféru neobyčajného prostredia, v ktorom každodenne žijeme. Každý výrobok je vytvorený ručne, zaručujúci svoju originalitu v štýle.

Tento neobyčajný štýl je vedený od vzniku v roku 1993 dvoma sestrami Gabrielou Kosečkovou a Luciou Leutgöb.
Tím vybraných návrhárov vytvára kreatívne kolekcie in vivo, ktoré predstavujú súčasný trend farieb a tvarov, s príchuťou typickou danému ročnému obdobiu – jar, leto, jeseň, zima.

V oblasti ekonómie je pre nás inšpiráciou projekt „ekonómia spoločenstva“ realizujúci sa v rôznych krajinách po celom svete, ktorý vytvára impulzy prekonávajúce sociálne a ekonomické nerovnosti. Jeden z cieľov je založený na dobrovoľnom poskytovaní čiastky zo svojho zisku na boj proti chudobe.
Viac sa dočíťate tu  .

čo píšu o nás ostatný : Nemecké noviny WELT: https://www.welt.de/print/wams/reise/article109669969/Auf-der-anderen-Seite-der-Donau.html

Naša firma bola  zaradená do spoločnosti s Hodnotením najvyššej dôveryhodnosti a stability v Slovenskej republike a tým dosiahla certifikáciu Bisnode AA ako symbol vysokého ratingového ohodnotenia pri najprísnejších kritériách hodnotenia.

CERTIFIKÁT